Site GüvenliğiFirmamız Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 128 Bit SSL ve 3d Secure güvenlik servisleri ile kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi riske atmadan web sitesmizden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz!


Kredi kartı Güvenliği

Web sitemizden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret erişilemeyeceğinin garantisidir.

Web sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Web sitemizden yaptığınız her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.


3D Secure Hizmeti

3D Secure sanal ortamda yapılan ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan kredi kartlı alışverişlerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir. Visa kredi kartları için yapılan uygulama "Verified by Visa", MasterCard için olanı ise "SecureCode" adı veriilir.

3D Secure  yöntemiyle yapılan alışverişlerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur. Web sitemizde yapacağınız alışverişlerde kredi kartınızın bankasının 3D Secure sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Secure yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.