Hakkımızda


Firmamız 2002 yılında Altunışık ltd.şti. olarak beyaz eşya serüvenine başladı. 2005 yılına gelindiğinde elde edilen deneyim ve başarı, tecrübeyle birleşerek mobilya sektörünü de bünyesine katmış ve 2014 yılında Altunışık ltd.şti. firması beraberinde getirdiği NTA ltd.şti. kurup moon art home markasını yarattı. Şimdi evinizin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuar çeşitleri ile baştan dizayn edebileceğiniz tercih edilen bir doğanın sanatıdır;


Firmamız 2002 yılında Antalya'da Altunışık ltd.Şti. olarak kurulmuş ve bünyesine siemens beyaz eşya markası alarak hizmet vermeye başlamıştır. 2003 yılında, yerli malı bilinciyle marka değişikliği yapmış ve vestel markasını bünyesine katarak hizmet vermeye devam etmiştir. 2005 yılın’a gelindiğinde elde edilen deneyim, ve başarı, tecrübeyle harmanlanarak mobilya ve beyaz eşya hizmetiyle görevine devam etmiştir.


2014 yılına gelindiğinde Altunışık ltd.şti.'ne ilave olarak resmi ünvanı NTA Mobilya İnşaat Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adında yeni bir firma kuruluşu yapmış ve akabinde Marka olarak da” moon art home "doğanın sanatı"sloganını kendisine marka etmiştir.bu süre içerisinde mağazacılık sistemine yeni bir trend getirerek kişiye özel renkli ev mobilyaları lansmanı ile mobilya tasarımı ve üretimi başlamıştır.


Moon art home; markası, renkli mağaza konsepti ile modern hayatın estetik ile şekillenen, ahşabın sıradanlıktan uzak tasarımlarıyla ön plana çıkan ve ürün çeşitliliğiyle, kaliteden ödün vermeden sizler için doğanın verdiklerini tasarlayıp size en kaliteli ürünleri üretmeye başlamıştır. Özel tasarlanmış mobilya ve aksesuar ürünleri ile ilgi çeken ve özenle seçilmiş ev aksesuarları ile farklılık yaratmayı başaran moon art home " doğanın sanatı " sloganıyla evlerinizi renk renk renklendirmeye devam edecektir.Kısa sürede adını duyuran ve sevilen bir marka haline gelen moon art home samimi ve güler güzlü çalışanlarıyla herkese kendini kanıtlamış ve ürünlerin devamlılığı, çeşitliliği ile tercih edilen bir marka olmuştur.


Dünya kalite standartları çerçevesinde üretim ve hizmet yapılarak ürün yapısı, kalitesi ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğu ön planda tutan moon art home "doğanın sanatı" yüzlerce ürünü, hızlı bir şekilde mobilya pazarında çözüm odaklı bir şekilde sizlerle buluşturuyor.


Firmamız çalışma alanını kısıtlamayıp mobilya’ da olan özgün çizgilerini  inşaat sektörüne de yansıtmayı arzulamış ve akıllı ev projelerine imza atmıştır.


Mobilyadaki kişinin yaşam alanlarının yenilemesi konusundaki tecrübesini inşaat taahhüt işlerine de yansıtarak detay projeler çıkarmış ve  kısa sürede inşaat konusunda da başarı elde ederek kendini bu sektörde de ispat etmiştir.


15 yıllık geçmiş bir tecrübeye dayanan firmalarımız modern mobilya ürün ve ürünleri, inşaat taahhüt işleri konusunda lider  marka olma yolunda ilerleyerek ülkemize ve dünya piyasasına katma değer sağlamayı hedefliyor.